sipka

Slovenská republika

 

Manipulačná technika Linde je bližšie k Vám

Spoločnosť Linde Material Handling Slovenská republika s.r.o. sústavne pracuje na zlepšení ponuky pre všetkých používateľov manipulačnej techniky. Hľadáme všetky dostupné cesty, ktorými sa Vám chceme priblížiť a lepšie spĺňať Vaše náročné potreby. Aktuálnou novinkou v našej ponuke služieb je regionálny sklad krátkodobých prenájmov umiestnený v Bratislave.

Ako jeden z mála významných dodávateľov manipulačnej techniky na území Slovenska máme sídlo spoločnosti v Trenčíne a nie v blízkosti hlavného mesta. Opakovane sme sa stretávali s dopytmi na prenájom vysokozdvižných vozíkov, paletových vozíkov a inej podobnej techniky v oblasti Bratislavy a okolia. Iba málo z nich sme mohli uspokojiť z dôvodu vysokej ceny prepravy strojov. Toto obmedzenie sa otvorením regionálneho skladu stratilo a otvorili sa pre nás možnosti uspokojiť potrebu vysoko kvalitných manipulačných vozíkov na uvedenom území.

Sklad krátkodobých prenájmov je umiestený na Agátovej ulici č. 22 v mestskej časti Bratislava - Dúbravka a momentálne v ňom ponúkame elektrické čelné vozíky s nosnosťou 2,5 t a 1,6 t, čelný dieselový vozík s nosnosťou 2,5 t, bočný regálový zakladač s nosnosťou 1,4 t, ručný stohovací vozík s nosnosťou 1,4 t, elektrický paletový vozík s nosnosťou 2 t a ťahače vlečných vozíkov s ťažnou silou 3 t a 6 t. Prepravné služby z regionálneho skladu zabezpečujeme z miestnych zdrojov, čo výrazne znižuje s tým spojené náklady. Veľmi radi Vám akýkoľvek stroj z našej ponuky predvedieme a prenajmeme. Prirodzene, v prípade potreby Vám poskytneme i iné typy manipulačných vozíkov Linde v širokej palete špecifikácii z nášho centrálneho skladu.

Radi prevezmeme všetky Vaše požiadavky na zapožičanie vozíkov značky Linde na centrále spoločnosti na adrese Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., na telefónnych číslach 032 74609 28, 0911 428 709 alebo u regionálneho manažéra predaja pre oblasť Bratislavy na telefónnom čísle 0911 411 214. Tešíme sa na spoluprácu so všetkými priaznivcami kvalitnej manipulačnej techniky.