Váš prehliadač je zastaralý. Prosím použite iný prehliadač aby ste mohli plnohodnotne používať naše web stránky.
Bez obmedzení. Elektrická sila bez hraníc.
Autodráha v sklade

Maximálny výkon, ktorý určuje kritériá.

Hranice pre elektrický vysokozdvižný vozík? S novým,elektrickým vysokozdvižným vozíkom X20 – X35 od spoločnosti Lindeuž žiadne neexistujú. Bez akýchkoľvek obmedzení obstoja pri porovnaní výkonu s vozíkom so spaľovacím motorom a dokazujú vnútri aj vonku, ako aj na všetkých povrchoch, že už neexistuje žiadny rozdiel medzi vysokozdvižným vozíkom so spaľovacím motorom a elektrickým vysokozdvižným vozíkom, pokiaľ ide o výkon. Je to vďaka tomu, že ich synchrónne reluktančné motory (SRM+) zvyšujú výkonnosť na úplne novú úroveň a vytvárajú bezprecedentnú flexibilitu založenú na spoločnej platforme pre elektrické vysokozdvižné vozíky a vysokozdvižné vozíky so spaľovacím motorom.

Bez obmedzení vďaka Xtrémnemu výkonu: Nový model pre všetkých, ktorí chcú využiť nečakané možnosti!

Platforma pre novú výkonnostnú triedu.

Prostredníctvom elektrických vysokozdvižných vozíkov X20 – X35 uvádza spoločnosť Linde Material Handling na trh novú výkonnostnú triedu, ktorá kombinuje silu a robustnosť vysokozdvižných vozíkov so spaľovacím motorom s dynamikou, flexibilitou, nulovými emisiami a nízkou hladinou hluku elektrického pohonu. Všetko je založené na preverenej platforme, ktorá je prijateľná pre obsluhu aj údržbu, a tým vysoko hospodárna pre nové vysokozdvižné vozíky s protizávažím od spoločnosti Linde.

Objavte najvýkonnejší elektrický vysokozdvižný vozík na svete. IT’S A LINDE.

Maximálna výkonnosť

Nové synchrónne reluktančné motory s dodatočnými permanentnými magnetmi (SRM+) robia z elektrických vysokozdvižných vozíkov X20 – X35 výkonnú alternatívu k vozíkom so spaľovacím motorom, ktorá sa tiež vyznačuje nízkou hladinou hluku a nulovými emisiami.

Vysoko zaťažiteľný

Vysoké mechanické zaťaženie, prach nečistoty a extrémne kolísanie teplôt nepredstavujú pre modely X20 – X35 žiadne prekážky. A ak by sa niečo stalo: Všetky konštrukčné skupiny a komponenty elektrických vysokozdvižných vozíkov X20 – X35 sú optimalizované pre nízke opotrebenie.

Udržateľný bez kompromisov

Všetky ekologické výhody elektricky poháňaného vysokozdvižného vozíka na výkonnostnej úrovni vozíka so spaľovacím motorom! Vďaka udržateľne vyrábanej primárnej energii sa dajú vysokozdvižné vozíky prevádzkovať úplne bez emisií CO2. Systémy lítium-iónovej batérie sa dajú používať ako zásobník energie a môžu sa recyklovať.

Bezpečnosť na palube

Na základe spoločnej platformy pre vysokozdvižné vozíky so spaľovacím motorom a elektrické vysokozdvižné vozíky sú všetky bezpečnostné výhody tejto najmodernejšej konštrukcie súčasťou vozíka. Napríklad optimalizácia konštrukcie, ktorá mimoriadne zvyšuje výhľad. Štandardné prvky, ako je napríklad systém Linde Curve Assist, dodatočne chránia vodiča aj materiál.

Vysoká hospodárnosť

Vďaka konštrukcii nevyžadujúcej veľkú údržbu spolu s vysokým celkovým manipulačným výkonom a hustou servisnou sieťou je zaručený vysoký výkon. Dokonalá súhra človeka a stroja navyše zvyšuje produktivitu, a tým ziskovosť, pokiaľ ide o celkové náklady.

Vysoká konektivita

Rozsiahla konektivita zaručuje, že vysokozdvižné vozíky sa dajú ľahko integrovať do systémov flotily a digitálnych procesov. Aktualizácie a ďalšie funkcie sa dajú nahrať jednoducho a rýchlo. Dôležité parametre sa dajú kedykoľvek vytiahnuť a analyzovať.

Chcete nastúpiť a urobiť skúšobnú jazdu?