Váš prehliadač je zastaralý. Prosím použite iný prehliadač aby ste mohli plnohodnotne používať naše web stránky.

Inovatívny koncept ovládania Linde Steer Control

Keď sa z práce stane zábava
Mini-volant je jednou z dvoch možností systému Linde Steer Control

Ovládanie vysokozdvižného vozíka nebolo nikdy jednoduchšie.

Vitajte na ďalšej úrovni: Vynikajúci koncept ovládania pre ešte nižšiu telesnú záťaž, ešte väčší pôžitok z jazdy a maximálnu produktivitu až do konca zmeny. Vďaka tomuto jedinečnému riešeniu môžu vodiči manévrovať s protizávažovými vysokozdvižnými vozíkmi s minimálnymi pohybmi s maximálnou presnosťou: mini-volantom alebo joystickom, zatiaľ čo ruka pohodlne spočíva na lakťovej opierke. A klasický volant? Vôbec sa nepoužíva.

Inovatívny koncept ovládania Linde Steer Control od spoločnosti Linde Material Handling.

Linde Steer Control. Ešte šťastnejší vodič.

TO JE LINDE

Mini-volant: Nastúpiť, rozbehnúť sa

Mini-volant je tá správna voľba pri bežnom používaní vysokozdvižného vozíka. Vzhľadom na podobnú logiku ovládania ako v prípade klasického volantu zaručuje výraznejšiu krivku učenia a odporúča sa ako optimálna voľba pre bežných používateľov vysokozdvižného vozíka s protizávažím.

Joystick: Pre (ešte) väčšiu presnosť

Joystick umožňuje rýchlu a intenzívnu zmenu smeru, čo predstavuje výhody v tesných priestoroch a pri trasách s mnohými zákrutami. Prostredníctvom automatickej priamej polohy ponúka toto ovládanie dodatočné výhody pri jazde v dlhých, úzkych uličkách alebo pri priamom posune nákladu.

Výhody sú zrejmé

Pre podniky

  • Vyššia bezpečnosť vďaka presným manévrom a lepšiemu výhľadu
  • Zníženie poškodenia vozíkov, tovaru a infraštruktúry
  • Menej ochorení súvisiacich s telesnou záťažou a únavou
  • Efektívnejšie pracovné procesy a zvýšený manipulačný výkon

Pre vodičov

  • Výrazné zníženie požadovaných pohybov
  • Zabránenie jednostrannej záťaži
  • Menej únavy a zachovanie sústredenia
  • Lepší výhľad na vidlice vďaka odstránenému stĺpiku riadenia

Toto hovoria zákazníci ...

Rýchle osvojenie si ovládania: s mini-volantom


„Toto je úplne nový pocit z jazdy. Človek je podstatne sústredenejší, lebo riadenie je veľmi citlivé – a pohybujú sa len prsty.“

Özkan Erdogan, vodič vysokozdvižného vozíka, WDI GmbH

K prípadovej štúdii
Správa z testovania systému Linde Steer Control u zákazníka WDI v Hamme.

4613_7363_CX

Rýchle manévrovanie plne pod kontrolou: s joystickom


„Joystick je pre mojich ľudí super úľavou. Nedajú naň dopustiť – tí, čo jazdia každý deň, a aj tí, ktorí si do vysokozdvižného vozíka sadnú len občas.“

Pascal Mattner, predák, Remondis GmbH & Co. KG

... a toto hovorí výskum

Spoločnosť Linde Material Handling nechala v nezávislej vedeckej štúdii preskúmať účinok systému Linde Steer Control na každodennú prácu logistikov. V rámci tejto štúdie analyzovala Rýnsko-Vestfálska technická univerzita Aachen spolu s poskytovateľom vývojových služieb fka s použitím špeciálnych kamier typické profily pohybu pri obsluhe vysokozdvižného vozíka. Testovacie osoby absolvovali dva identické parkúry – s klasickým volantom od spoločnosti Linde, ako aj s variantom systému Linde Steer Control.


Jasný výsledok: Vďaka konceptu ovládania spoločnosti Linde sa pohyby ramena znížili o 25 percent a lakťa dokonca o 45 percent. Tieto objektívne získané hodnoty sa zhodujú so subjektívnymi pocitmi testovacích vodičov. Citát účastníka štúdie o koliesku: „Po krátkej fáze zvykania sa nechcete vrátiť k štandardnému vozíku.“

Chcete otestovať vysokozdvižný vozík so systémom Linde Steer Control? Alebo sa chcete dozvedieť viac o našom novom koncepte ovládania?

Vozíky so systémom Linde Steer Control

To najlepšie z dvoch svetov

Neustále zdvíhanie a spúšťanie, preprava po nerovných podlahách, prach a teplotné výkyvy predstavujú extrémne podmienky, za ktorých musia vysokozdvižné vozíky pracovať. Doposiaľ prichádzali do úvahy výlučne vozíky so spaľovacím motorom vďaka svojej robustnosti a výkonu. Vďaka novým elektrickým vysokozdvižným vozíkom X20 – X35 spoločnosť Linde toto obmedzenie odstránila a po prvý raz umožnila, aby sa elektrické vysokozdvižné vozíky používali tam, kde bolo doteraz nevyhnutné použitie vozíkov poháňaných spaľovacím motorom.

Zistiť viac

Nová definícia obratnosti

Elektrické vysokozdvižné vozíky E20 – E35 od spoločnosti Linde sú vďaka svojej vysokej manévrovateľnosti najvýkonnejšími vysokozdvižnými vozíkmi vo vnútorných priestoroch.

Zistiť viac