Váš prehliadač je zastaralý. Prosím použite iný prehliadač aby ste mohli plnohodnotne používať naše web stránky.

Vidlice - odolný nosič nákladu

Nosná úloha
Originálne vidlice pre vysokozdvižné vozíky od spoločnosti Linde

Vidlice musia byť mimoriadne bezpečné, robustné a odolné proti opotrebeniu. Neporušené vidlice sú hospodárnejšie a šetria náklady. To súvisí s pomerom špeciálneho opotrebenia k nosnosti: už desať percent opotrebenia znižuje nosnosť o 20 percent. Preto sa vyplatí pravidelná výmena vidlíc. Pri originálnych vidliciach od spoločnosti Linde Material Handling je pritom zaručené, že budú zodpovedať vysokým požiadavkám na životnosť a bezpečnosť.

Výhody vidlíc v kvalite Linde

Dlhá životnosť

Vidlice od spoločnosti Linde sú na vysoko namáhaných miestach zosilnené dodatočným materiálom. Vďaka tomu sú robustnejšie, mimoriadne tuhé a majú dlhšiu životnosť.

Bezpečnosť s rezervou

Pokiaľ ide o bezpečnosť, spoločnosť Linde nerobí žiadne kompromisy. Práve naopak: vidlice majú zhruba o 20 percent vyššiu menovitú nosnosť a počas zmien zaťaženia sa nachádzajú dokonca o 50 percent nad zákonnou normou. Špeciálne tepelné spracovanie pri výrobe, takzvané kalenie, zaručuje, že vidlice majú veľmi vysokú nosnosť.

Zvýšená stabilita

Optimálne rozloženie nákladu na nosiči vidlíc zaručuje vysokú stabilitu. Aby sa náklad nemohol prevrátiť ani nabok, majú navyše vidlice od spoločnosti Linde široké zavesenie.

Vysokozdvižný vozík so spaľovacím motorom prepravuje ťažký náklad na vidliciach

Povinnosťou je pravidelná kontrola

Prevádzkovatelia čelných vysokozdvižných vozíkov musia pravidelne vykonávať kontrolu vidlíc. Vyplýva to z rôznych predpisov v jednotlivých krajinách. V Európe sa musí podľa normy FEM 4.004 vykonávať povinná kontrola aspoň raz ročne. Podľa normy ISO 5057 musia prevádzkovatelia ihneď vymeniť vidlice, ktoré sú opotrebované o viac ako desať percent.

Naše originálne vidlice vám pomôžu dodržať bezpečnostné požiadavky. Vďaka ich mimoriadne robustnej kvalite súčasne znížite prevádzkové náklady.