Váš prehliadač je zastaralý. Prosím použite iný prehliadač aby ste mohli plnohodnotne používať naše web stránky.

Originálne olejové filtre Linde

Bežia ako namazané
Servisný technik spoločnosti Linde vymieňa olejový filter

Čistý olej je základným predpokladom bezchybného fungovania hydraulického systému a spaľovacích motorov vysokozdvižných vozíkov. Olejové filtre v originálnej kvalite od spoločnosti Linde Material Handling sú presne v súlade s požiadavkami motora a hydraulického systému. Kvalitatívne odchýlky majú negatívny dopad nielen na výkon, ale môžu dokonca spôsobiť poškodenie alebo zlyhanie motora či hydraulického systému. Olejové filtre od spoločnosti Linde sú optimalizované tak, aby boli čo najúčinnejšie a najodolnejšie a mohli zaistiť plnú výkonnosť počas odporúčanej prevádzkovej životnosti filtra.

Výhody olejových filtrov v kvalite Linde

Najjemnejšie filtračné médiá

Olejové filtre od spoločnosti Linde dokážu absorbovať množstvo nečistôt, kým sa upchajú. Vďaka tomu neprenikne cez obtok do naftového motora žiadny nefiltrovaný olej. Filtračné médium má tiež extrémne vysokú účinnosť odlučovania, ktorá zaisťuje, aby sa do mazacieho systému alebo citlivých hydraulických komponentov nedostali žiadne abrazívne častice. Pomocou kvalitnej impregnácie pracujú navyše filtre spoľahlivo a účinne aj vo vlhkom prostredí.

Robustné puzdro

Puzdrá olejových filtrov od spoločnosti Linde sú navrhnuté pre dlhú prevádzkovú životnosť filtra. Odolajú vysokému tlaku a sú vysoko odolné proti korózii. Tým je zaistená úplná funkcia filtrov počas odporúčanej prevádzkovej životnosti.

Dokonale presné tesnenia

Tesnenia olejových filtrov sú vyrobené s milimetrovou presnosťou. Použitý materiál je navyše veľmi odolný proti chemickým vplyvom. Tým sa účinne zabráni únikom oleja.

Presné ventily

Otvárací tlak filtrov je presne zladený s tlakmi systému. Táto dokonalá súhra poskytuje optimálne filtračné výsledky.

Originálne filtre: efektívne a odolné

Originálne filtre spoločnosti Linde efektívne chránia spaľovacie motory aj hydraulické komponenty pred predčasným opotrebením. Najmä komponenty, ako je hydraulické čerpadlo, hydraulický motor, riadenie, regulačný ventil a hydraulický valec, profitujú z použitia presne zladených filtrov.

S filtrami od spoločnosti Linde predĺžite životnosť spaľovacieho motora a hydraulických komponentov. Okrem toho dosiahnete dlhšiu použiteľnosť oleja, a tým predĺžite intervaly jeho výmeny. Hydraulický olej je napríklad nutné meniť len po každých 6 000 motohodinách. Olejové filtre od spoločnosti Linde prispievajú k vyššej hospodárnosti.

Olejový filter od spoločnosti Linde