Váš prehliadač je zastaralý. Prosím použite iný prehliadač aby ste mohli plnohodnotne používať naše web stránky.

Elektronika pre presné ovládanie vozíkov

Presný pohyb
Elektronické ovládanie pre vysokozdvižné vozíky od spoločnosti Linde

Elektronická riadiaca jednotka vozíka umožňuje mimoriadne citlivé ovládanie priemyselných vozíkov. Ovláda všetky pohyby vysokozdvižného vozíka aj pracovného hydraulického systému a monitoruje elektronické signály, aby zabránila poruchám. Prostredníctvom originálnej kvality výrobcu poskytuje spoločnosť Linde potrebnú bezpečnosť a účinnosť elektronickej riadiacej jednotky.

Výhody elektronickej riadiacej jednotky v kvalite Linde

Bezpečná prevádzka vďaka zálohovej konštrukcii

Elektronická riadiaca jednotka v originálnej kvalite výrobcu od spoločnosti Linde je navrhnutá ako zálohová, to znamená, že všetky elektronické signály prenáša dvojmo. Súčasne stále monitoruje spracovávané signály, a zabraňuje tak poruchám.

Efektívna súhra komponentov

Riadenie priemyselného vozíka môže prebiehať len natoľko presne a citlivo, nakoľko to umožňuje spolupráca mechanických a elektronických komponentov. Elektronická riadiaca jednotka od spoločnosti Linde zaručuje, že použité diely sú optimálne navzájom zladené. Vďaka tomu sa môžu vodiči vždy spoľahnúť na presné a citlivé ovládanie vozíka a pracovného hydraulického systému. Spoločnosť Linde na to prostredníctvom presne zladenej riadiacej jednotky s pohonným systémom efektívne využíva výkon motora a maximálny krútiaci moment, pričom pracuje pri najnižších možných otáčkach. Vysokozdvižné vozíky od spoločnosti Linde tým ponúkajú vyšší jazdný výkon, príp. nižšiu spotrebu paliva. Vďaka elektronickej riadiacej jednotke sú vysokozdvižné vozíky spoločnosti Linde nielen veľmi bezpečné, ale súčasne aj veľmi hospodárne.

Ochrana funkcie pomocou robustnej konštrukcie

Elektronická riadiaca jednotka je dôležitým a citlivým dielom. Riadiace jednotky od spoločnosti Linde sa preto vyznačujú celým radom charakteristických bezpečnostných vlastností. Sú optimálne chránené v odolnom puzdre. Základná doska a kryt sú vyrobené z veľmi robustnej, ľahkej hliníkovej zliatiny, odolnej proti korózii. Chladiaca funkcia zaisťuje, aby nedošlo k prehrievaniu riadiacej jednotky. Použité konektory a tesnenie plášťa ho spoľahlivo chránia pred vlhkosťou a zaisťujú, aby elektronika fungovala bezchybne bez ohľadu na poveternostné podmienky. Membrána z materiálu Gore-Tex umožňuje automatické vyrovnávanie tlaku.

Prostredníctvom elektronických riadiacich jednotiek od spoločnosti Linde získajú manipulačné vozíky svoje osvedčené jazdné a bezpečnostné vlastnosti. Tým je zaistená hladká prevádzka za všetkých poveternostných podmienok a vodiči môžu pracovať efektívne.

Elektronické riadenie od spoločnosti Linde