Váš prehliadač je zastaralý. Prosím použite iný prehliadač aby ste mohli plnohodnotne používať naše web stránky.

Originálne náhradné diely na vysokozdvižný vozík

Nonstop po celom svete
Sklad originálnych náhradných dielov v meste Kahl am Main

Oddelenie náhradných dielov spoločnosti Linde Material Handling umožňuje, aby sa vozíky vrátili do prevádzky čo najrýchlejšie. O to sa starajú po celom svete rozmiestnené distribučné centrá spoločnosti Linde, ktoré celý deň zaisťujú zasielanie vhodných dielov. Náhradné diely v originálnej kvalite výrobcu zaručia, aby priemyselné vozíky skutočne podávali výkon, aký sľubujú. O znížení výkonu alebo plnej účinnosti rozhodujú koniec koncov už tie najmenšie odchýlky. Okrem sú originálne náhradne diely pre vozík zárukou vyššej bezpečnosti a spoľahlivosti. Originálne náhradné diely majú priamy vplyv na prevádzkové náklady, keďže sa hladko montujú a je možné optimálne vykonávať ich údržbu. Oddelenie náhradných dielov spoločnosti Linde zvyšuje dostupnosť vozíkov pomocou riešení orientovaných na zákazníkov, napr. sadami náhradných dielov určenými pre najčastejšie opravy so zaručenou dodávkou počas nasledujúceho dňa.

Dostupnosť

Originálne Linde náhradné diely sa balia v sklade spoločnosti Linde.

Prevádzkyschopnosť cez noc

Už pri výpadku jedného vozíka môže dôjsť k výraznému narušeniu logistiky podniku. Z tohto dôvodu získate spolu s mimoriadne spoľahlivým vozíkom od spoločnosti Linde tiež rovnako spoľahlivý servis náhradných dielov. Často už dokonca priamo v dodávke servisného technika sú správne náhradné diely pre daný vysokozdvižný vozík a oprava sa vykoná hneď na mieste. Chýbajúce náhradné diely servisný technik okamžite objedná v centre náhradných dielov. Vďaka hustej celosvetovej sieti sú náhradné diely dostupné kdekoľvek na svete. Pre urgentné prípady ponúka spoločnosť Linde pohotovostnú službu pre , ktorá pracuje nepretržite každý deň v roku. V rámci krajín EU platí, že objednávky prijaté do 16.00 budú vybavené do nasledujúceho dňa. Vďaka tomu je nefunkčný vozík zase rýchlo prevádzkyschopný.

Vysoká dostupnosť pre rýchlu pomoc

Sklad náhradných dielov spoločnosti Linde pre celý svet dokáže okamžite odoslať viac než 60 000 náhradných dielov, ktoré sú skladom. Ak sa stane, že zriedkavo objednávaný náhradný diel nie je k dispozícii, okamžite sa objedná. Na servis náhradných dielov sa môžu spoľahnúť tiež zákazníci so staršími modelmi vozíkov. Aj po skončení výroby totiž ešte ďalších dvanásť rokov dodávame zodpovedajúce náhradné diely.

Distribúcia

Blízko k zákazníkom na celom svete

Zákazníci spoločnosti Linde na celom svete sa môžu spoľahnúť na rýchlu dodávku náhradných dielov pre svoje vysokozdvižné vozíky. Stará sa o to centrálny sklad náhradných dielov v meste Kahl (Nemecko), ktorý je hlavným bodom celosvetovej logistiky náhradných dielov. Každý deň odtiaľ včas príde do miest na celom svete viac než 6 000 položiek. Centrálny sklad náhradných dielov v meste Kahl zásobuje po celom svete servisné organizácie, medzi ktoré patria tiež regionálne distribučné centrá v čínskom meste Xiamen pre región Ázie a Tichomoria a v Brne pre región východnej Európy. Naši pracovníci odosielajú objednávky pomocou najmodernejšej skladovej techniky väčšinou počas niekoľkých hodín po prijatí zákazky. Vďaka servisu náhradných dielov spoločnosti Linde sa môžete spoľahnúť na rýchlo dodané a vo všetkých kútoch sveta rovnako kvalitné náhradné diely.

Mapa skladov náhradných dielov Linde.

Kvalita

Náhradné diely spoločnosti Linde pripravené na odoslanie.

Len originálna kvalita garantje výkon Linde

Náhradné diely majú samozrejme prísť nielen čo najrýchlejšie, ale tiež v potrebnej kvalite. Náhradné diely spoločnosti Linde dokonale zodpovedajú dlhodobej životnosti, precíznosti a spoľahlivosti, ktorú si inžinieri stanovili za cieľ. Už malé odchýlky napríklad pri presnosti lícovania alebo výkone môžu v konečnom dôsledku viesť k značným problémom a zníženiu výkonu. Originálne náhradné diely sa preto od zdanlivo lacnejších napodobnenín líšia bezpečnosťou, rýchlou montážou a dlhou životnosťou. Ak vezmeme do úvahy predovšetkým dlhú životnosť prepravného vozíka, sú výhody originálnej kvality výrobcu mimoriadne zjavné: dlhšie servisné intervaly a nulové následné škody spôsobené náhradnými dielmi. Vďaka tomu sú vozíky maximálne dostupné a náklady počas životnosti sú nižšie ako s podradnými napodobeninami.

Malé rozdiely, vysoká účinnosť

Od milimetrovo presného riadenia s joystickmi od spoločnosti Linde až po optimálne zachytávanie nečistôt olejovými filtrami spoločnosti Linde. Pri náhradných dieloch spoločnosti Linde spočíva výkon v detaile. Niektoré príklady podporujúce toto tvrdenie nájdete na nasledujúcich stránkach. Skupiny náhradných dielov

Zistiť viac

Joysticky pre vysokozdvižné vozíky

Originálne joysticky od spoločnosti Linde Material Handling sú mimoriadne presné, pohodlné, bezpečné a odolné náhradné diely pre vysokozdvižné vozíky od spoločnosti Linde.

Zistiť viac

Originálne olejové filtre Linde

Olejové filtre od spoločnosti Linde Material Handling zaisťujú bezchybnú funkciu hydraulického systému a spaľovacích motorov.

Zistiť viac

Vidlice - odolný nosič nákladu

Vidlice od spoločnosti Linde Material Handling ponúkajú dlhšiu životnosť, zvýšenú menovitú nosnosť a maximálnu stabilitu.

Zistiť viac

Elektronika pre presné ovládanie vozíkov

Elektronické riadiace jednotky v originálnej kvalite od spoločnosti Linde zaručujú bezpečnú a presnú prevádzku.

Zistiť viac

Reťaze stožiara pre VZV

Originálne reťaze stožiara od spoločnosti Linde sú mimoriadne odolné proti opotrebeniu a veľmi bezpečné – vďaka vysokokvalitnej konštrukcii.

Zistiť viac