Váš prehliadač je zastaralý. Prosím použite iný prehliadač aby ste mohli plnohodnotne používať naše web stránky.

Krátkodobý prenájom VZV Linde

Kvalita na vyžiadanie
Odovzdanie prenajatých vysokozdvižných vozíkov

Byť pripravený na neočakávaný nárast dopytu

Je vaša kniha objednávok preplnená, potrebujete zvládnuť sezónnu špičku alebo sa pripraviť na nadchádzajúcu akciu? V tomto prípade musíte dodatočnú pracovnú záťaž pracovníkov aj strojov zvládnuť bez zbytočných ťažkostí. Prostredníctvom našich „prenájomných riešení spoločnosti Linde“, máte k dispozícii nepretržite spoľahlivého partnera. Nech sa nachádzate kdekoľvek, môžete sa spoľahnúť na to, že budeme mať pre vás vhodný vysokozdvižný vozík, potrebné skladové zariadenie alebo požadovanú flotilu techniky obsahujúcej najmodernejšie technológie a v osvedčenej kvalite spoločnosti Linde.

Individuálne a flexibilné riešenia

Služby prenájmu spoločnosti Linde nezahŕňajú len rýchlu dodávku vozíkov a zariadení, ktoré súrne potrebujete, ale ponúkajú tiež potrebnú flexibilitu a poradenstvo pred plnením vašej objednávky, ako aj po ňom. Podniky sa tak môžu práve v týchto pracovne náročných obdobiach spoľahnúť na flexibilnú ponuku riešení.

Vďaka tomu môžete reagovať na dodatočné požiadavky, zmeny na poslednú chvíľu a nepredvídateľné udalosti primeraným a hospodárnym spôsobom. Kdekoľvek, kde má spoločnosť Linde zastúpenie, si môžete byť istí, že budete mať k dispozícii flotily na krátkodobý prenájom, ktoré sú prispôsobené miestnym požiadavkám zákazníkov.

Tento kombinovaný prístup spája globálne uznávané štandardy a ponuky prispôsobené miestnym potrebám do ideálneho riešenia – s flexibilnými možnosťami prenájmu od jedného dňa do jedného roka. Ďalšia výhoda tejto ponuky: služba prenájmu predstavuje aj praktickú a jednoduchú možnosť otestovania vysokozdvižného vozíka od spoločnosti Linde.

Poradenstvo týkajúce sa prenájomných vozíkov

Kvalita a výkon

Na zvládanie veľkého pohybu materiálu potrebujete spoľahlivú techniku, ktorá je prispôsobená podmienkam používania v podniku. Či sa jedná o elektrické vysokozdvižné vozíky, vysokozdvižné vozíky so spaľovacím motorom alebo iné logistické vozíky – stroje prenájomnej flotily spoločnosti Linde obsahujú najmodernejšie technológie. Kvalifikovaní servisní technici spoločnosti Linde pravidelne kontrolujú a udržiavajú vozíky prenájomnej flotily v súlade s najvyššími normami kvality.

Spoločnosť Linde ponúka pohodlný a jednoduchý proces, to znamená, že pomoc je dostupná rýchlo, predovšetkým v prípade krátkodobých výpadkov kapacít. Vďaka širokej ponuke zariadení na prenájom od spoločnosti Linde, môžu podniky reagovať v krátkej dobe na takmer každú logistickú požiadavku a zaistiť hladkú prevádzku.

Prenájomné vozíky v prevádzke na pretekoch Formula Student Race

Celý rad osvedčených riešení spoločnosti Linde

Okrem vysokozdvižných vozíkov a zariadení skladovej techniky vám služby prenájmu spoločnosti Linde kedykoľvek ponúkajú na dočasné použitie aj špeciálne vozíky, kontajnerové zakladače, špeciálne vozíky, pracovné plošiny a príslušenstvo. Týmto spôsobom si môžu jednotlivé podniky ľahko zostaviť dobre fungujúcu flotilu.

Spoločnosť Linde Material Handling počas celého procesu poskytuje poradenstvo, od požiadavky na prenájom, počas vám prispôsobeného trvania prenájmu, až po vrátenie prenajatých vozíkov. Vďaka tomu je spoločnosť Linde pred, počas, aj po skončení prenájmu, spoľahlivým partnerom pre vhodné riešenie.

Pred

Dostupnosť:Vďaka rozsiahlej sieti služieb prenájmu sa profesionálna kontaktná osoba spoločnosti Linde vždy nachádza v blízkom okolí.

Zameranie na riešenie:Skúsení pracovníci spoločnosti Linde rýchlo ponúknu flexibilné riešenie vašich individuálnych a špecifických potrieb.

Znalosť odvetvia:Prenájomný tím spoločnosti Linde je pravidelne informovaný o najnovších technológiách. Poradcovia navyše poznajú konkrétne požiadavky jednotlivých odvetví a pri výbere vozíka môžu ponúknuť kompletnú podporu.

Dostupnosť:Každá pobočka spoločnosti Linde disponuje exkluzívnou flotilou moderných vozíkov určenou na krátkodobý prenájom (od jedného dňa do jedného roka). Globálna prenájomná flotila spoločnosti Linde zahŕňa viac než 50 000 vozíkov, aby bola schopná bez problémov splniť aj špeciálne požiadavky.

Flexibilita:Doba prenájmu sa riadi flexibilne podľa potreby, od niekoľkých hodín alebo jedného dňa až do jedného roka. Dohodnutú dobu prenájmu je možné kedykoľvek zmeniť.

Počas

Rýchla služba:V prípade potreby sú požadované zariadenia k dispozícii do 24 hodín po prijatí objednávky. Linde rýchlo zorganizuje dopravu prenajatých vozíkov na požadovaný termín, pre zákazníka pohodlne a bez ďalšej námahy.

Spoľahlivosť:Tesne pred odoslaním skontroluje skúsený servisný technik spoločnosti Linde stav požadovaných vozíkov. Vďaka tomu vozíky vždy zodpovedajú vysokým štandardom spoločnosti Linde aj príslušným právnym a bezpečnostným predpisom.

Prispôsobivosť:Bez ohľadu na to, či dôjde k zmene požiadaviek na prenajaté vozíky alebo na dobu prenájmu: služby prenájmu spoločnosti Linde ponúkajú maximálnu možnú flexibilitu. Ak si to vyžaduje zmena vašej aplikácie dodáme iné zariadenie alebo je možné bez byrokratických prieťahov skrátiť či predĺžiť dobu prenájmu.

Podpora:Ak potrebujete počas prenájmu pomoc alebo dodatočnú výbavu, je vám neustále k dispozícii náš prenájomný tím spoločnosti Linde, aby vám poradil alebo poskytol praktickú pomoc.

Potom

Záruka:Spoločnosť Linde ponúka vďaka svojej prenájomnej flotile prvotriednu techniku za férových podmienok. Máte tak istotu, že sa vyhnete nečakaným prekvapeniam a to aj po skončení prenájmu.

Transparentnosť:Celý proces vybavenia a fakturácie je jednoduchý a transparentný. Režijné náklady znižujeme na minimum.

Spokojnosť:Pomocou pravidelných celoeurópskych prieskumov spokojnosti zákazníkov neustále rozširujeme našu ponuku a služby.

Prehľad výhod prenájomných riešení spoločnosti Linde:

  • Rozmanitosť: Najväčšia flotila na krátkodobý prenájom s viac než 50 000 zariadeniami po celom svete.
  • Blízkosť:Rozsiahla celoeurópska sieť služieb prenájmu.
  • Výber na mieste:Miestne pobočky spoločnosti Linde disponujú vlastnou prenájomnou flotilou.
  • Flexibilita: Voliteľná doba prenájmu od jedného dňa do jedného roka.
  • Doprava: Dodanie a vyzdvihnutie prenajatých vozíkov môže na želanie zaistiť spoločnosť Linde.
  • Servisná podpora:Podpora servisu spoločnosti Linde kedykoľvek a kdekoľvek ju potrebujete.
  • Príslušenstvo: Široký výber prídavných zariadení, batérií a nabíjačov.
  • Podpora: Ponuka školení pre vodičov.
  • Kúpa na leasing: Prenájom ako jednoduchá možnosť zoznámenia sa s vozíkom pred jeho zakúpením.


Dostupnosť

Vďaka rozsiahlej sieti služieb prenájmu sa kontaktná osoba spoločnosti Linde vždy nachádza v blízkom okolí.

Nájdite si svoj vozík na prenájom