Váš prehliadač je zastaralý. Prosím použite iný prehliadač aby ste mohli plnohodnotne používať naše web stránky.

Servis

Pre vyššiu bezpečnosť a efektívnosť
Servisný technik spoločnosti Linde

Všetci zákazníci, ktorí sa rozhodnú pre vozík od spoločnosti Linde Material Handling, majú zaručený spoľahlivý a rýchlo dostupný servis. Servis s viac než 8 500 servisnými technikmi na približne 700 miestach po celom svete je hlavnou súčasťou ponuky spoločnosti Linde. Naše služby v oblasti techniky, vybavenia, bezpečnosti a efektívneho používania vašich vozíkov a autonómnych prepravných systémov zaistia čo najlepšiu dostupnosť flotily, zvýšia prevádzkovú bezpečnosť a znížia náklady. Spoločnosť Linde ponúka po celom svete tieto služby.

Krátkodobý prenájom VZV Linde

Vďaka prenájmu vysokozdvižných vozíkov od spoločnosti Linde sa dá vyriešiť ich nedostatok a zvládnuť dočasná potreba priemyselných vozíkov hospodárnym spôsobom.

Zistiť viac

Overené jazdené vysokozdvižné vozíky

Overené jazdené vysokozdvižné vozíky od spoločnosti Linde Material Handling úspešne absolvovali osemstupňový proces kontroly a renovácie.

Zistiť viac

Údržba a oprava vysokozdvižných vozíkov

Pre maximálnu dostupnosť a výkon flotily ponúkame rozsiahle servisné služby pre vozíky a automatické prepravné systémy od spoločnosti Linde.

Zistiť viac

Originálne náhradné na vysokozdvižný vozík

Spoločnosti Linde dodáva diely pre vysokozdvižné vozíky, skladové vozíky aj automatizované vozíky nonstop po celom svete a väčšinou už do druhého dňa.

Zistiť viac

Dodatočná výbava a originálne príslušenstvo na vozíky

Vďaka dodatočnej výbave a príslušenstvu od spoločnosti Linde zodpovedajú vysokozdvižné vozíky a zariadenia skladovej techniky najnovšiemu stavu techniky a sú bezpečnejšie, efektívnejšie a pohodlnejšie.

Zistiť viac

Technické služby a bezpečnostná podpora

Preberáme zákonom stanovené kontroly vašich vozíkov od spoločnosti Linde a regálových systémov a ponúkame ďalšie poradenstvo a služby týkajúce sa intralogistiky.

Zistiť viac