Váš prehliadač je zastaralý. Prosím použite iný prehliadač aby ste mohli plnohodnotne používať naše web stránky.

Poradenstvo

Rozpoznanie potenciálu
Poradenstvo od zamestnancov spoločnosti Linde priamo na prevádzke

V oblasti materiálového toku existuje veľa výziev, ale aj nových možností. Nové požiadavky v oblasti materiálového toku sú pritom veľmi komplexné: tlak na náklady, väčšie produktové portfólio alebo zmenené logistické štruktúry majú vplyv na zmeny. Na druhej strane musia plánovači pri optimalizácii procesu vziať do úvahy množstvo faktorov. Materiálový tok sa preto musí naplánovať rýchlo aj presne. Toto umožní len komplexné poradenstvo.

Spoločnosť Linde ponúka pre komplexnú analýzu týchto potenciálov rozsiahle poradenské služby a je vám k dispozícii priamo na mieste.

Poradenstvo v oblasti materiálového toku

Spoločnosť Linde Material Handling ponúka svojim zákazníkom komplexné systémové poradenstvo týkajúce sa optimalizácie intralogistického toku materiálu.

Zisti viac

Optimalizácia flotily

Spoločnosť Linde Material Handling ponúka komplexnú analýzu a poradenstvo, čo sa týka na mieru šitej flotily v intralogistike.

Zisti viac

Linde Safety Scan

Bezpečnosť je dôležitý faktor produktivity vo vnútropodnikovej preprave osôb a prevádzke vozidiel. Služba Linde Safety Scan vám umožní trvalé redukovanie bezpečnostných rizík vo vnútropodnikovej doprave.

Zisti viac