Váš prehliadač je zastaralý. Prosím použite iný prehliadač aby ste mohli plnohodnotne používať naše web stránky.

Riešenie connect:cloud od spoločnosti Linde Material Handling

Manažment flotily kedykoľvek a kdekoľvek
Riešenie connect:cloud od spoločnosti Linde Material Handling ponúka manažment flotily kedykoľvek a kdekoľvek

Riešenie connect:cloud je pkedykoľvekosť Linde Material Handling ďalším krokom k budúcnosti. Nové cloudové riešenie manažmentu flotily ponúka flexibilitu, je spoľahlivé a bezpečné a predstavuje výrazné rozšíreniesystému manažmentu flotily Linde connect.

connect:cloud je prístupný kedykoľvek a kdekoľvek. Všetko, čo potrebujete, je zariadenie s prístupom k internetu a prehliadaču. Riešenie connect:cloud prehľadne zhromažďuje všetky relevantné informácie o vašej flotile na jednom mieste vrátane rozsiahleho centralizovaného prehľadu údajov a verzií softvéru. Spoločnosť Linde sa stará o to, aby bol softvér neustále aktuálny a aby bol k dispozícii v plnom rozsahu. Ponúka tiež hosting, aktualizácie softvéru a zálohovanie údajov pre správu vozového parku. Prenos údajov a jednotka prenosu údajov sú k dispozícii bezplatne.

Riešenie connect:cloud od spoločnosti Linde Material Handling ponúka manažment flotily kedykoľvek a kdekoľvek


Softvérové funkcie riešenia connect:cloud sú ľahko pochopiteľné a používateľsky prijateľné. V závislosti od cieľovej skupiny a požiadaviek sú k dispozícii rôzne balíky.

Balíky

Prevádzkovatelia flotily si môžu riešenie connect:cloud prispôsobiť individuálne svojim potrebám a požiadavkám. K dispozícii majú bezplatne potrebný základný balík. Navyše môžu za mesačný poplatok získať rôzne doplnkové balíky.

Základný balík

So základným balíkom riešenia connect:cloud budete mať stále celkový prehľad o flotile vozíkov. Môžete monitorovať motohodiny všetkých priemyselných vozíkov a kedykoľvek zistiť ich aktuálnu polohu v areáli podniku. Vďaka tomu je možné efektívne naplánovať ich dostupnosť a aktívne zabrániť ich nesprávnemu použitiu.

Contact Tracing

V čase covidu-19 má bezpečnosť a zdravie najvyššiu prioritu. Balík Linde connect-u so službou Contact Tracing zaznamenáva s kým boli vaši zamestnanci v kontakte a podporuje pritom dodržiavanie platných pravidiel o odstupoch.

Prehľad všetkých výhod

Jednoduchý prístup kedykoľvek a odkiaľkoľvek

Flexibilná možnosť rozšírenia doplnkovými balíkmi

Bezpečnosť údajov a súlad s nariadením GDPR

Bezplatné základné funkcie a nákladovo výhodné voliteľné doplnky, ktoré sa platia len v prípade používania

Dostupnosť pre všetky vozíky s jednotkami prenosu údajov a riešeniami pre dodatočné vybavenie

Služby manažmentu flotily