Vysokozdvižný vozík so spaľovacím motorom s čeľusťami na kotúče
Riešenia pre maximálnu tvorbu hodnôt

Každý podnik má individuálne potreby a základné požiadavky: finančné zdroje, podnikové procesy, všeobecné technologické alebo bezpečnostné normy, infraštruktúru a informačné systémy. Každý typ použitia požaduje niečo iné z produktov a riešení.

Dobre navrhnuté produkty a riešenia, ktoré stopercentne spĺňajú individuálne požiadavky zákazníka na používanie – to je silná stránka spoločnosti Linde Material Handling. Od špecifických riešení vozíkov podľa požiadaviek zákazníka, manažmentu flotily a automatizácie cez prenájom a predaj jazdených vozíkov až po balíky na financovanie a servis či poradenstvo v oblasti plánovania materiálových tokov, optimalizácie flotily a bezpečnosti.

Krátkodobý prenájom

Vďaka prenájmu vysokozdvižných vozíkov od spoločnosti Linde sa dá vyriešiť ich nedostatok a zvládnuť dočasná potreba priemyselných vozíkov hospodárnym spôsobom.

Zistiť viac

Inteligentná a flexibilná: Automatizácia pre intralogistiku

Automatizované riešenia od spoločnosti Linde sa dajú využívať flexibilne a škálovateľne – môžete automatizovane spracovávať jednotlivé procesné kroky alebo komplexné toky materiálov.

Zistiť viac

Manažment flotily

Systém connect od spoločnosti Linde poskytuje prevádzkovateľom flotily presne tie informácie, ktoré potrebujú na efektívny a bezpečný manažment flotily.

Zistiť viac

Poradenstvo

Spoločnosť Linde ponúka rozsiahle poradenské služby na účely komplexnej analýzy: počínajúc analýzou a simuláciou až po novú koncepciu flotily.

Zistiť viac