Váš prehliadač je zastaralý. Prosím použite iný prehliadač aby ste mohli plnohodnotne používať naše web stránky.

Kariéra

Staňte sa súčasťou tímu Linde
Stretnutie so zamestnancami v kancelárii spoločnosti Linde Material Handling

Tím Linde

Zoznámte sa s tímom Linde

Zoznámte sa s tímom Linde

Linde Material Handling je svetovou značkou pre intralogistiku, bezpečnosť prevádzok a skladov. Na Slovensku patrí už 30 rokov k stabilným a silným zamestnávateľom.

Klientom prinášame špičkové intralogistické riešenia, a tiež skladovú výbavu, moderné vysokozdvižné vozíky a manipulačnú techniku. Pri tvorbe riešení využívame synergiu skupiny KION Group a spolu pomáhame formovať budúcnosť intralogistiky v Európe.

V Linde sme jeden tím, spája nás nadšenie pre nové technológie, zmysel pre spoluprácu a zodpovednosť.

Začni kariéru v Linde

Rozbehnite svoju kariéru v Linde. Staňte sa súčasťou tímu, pracujte s najnovšími technológiami a získajte skúsenosti s digitalizáciou a Industry 4.0.

Začni kariéru v Linde
Medzinárodná spolupráca

Medzinárodná spolupráca

Prepojenie sa netýka len našich vozíkov a riešení. Prepojenie hrá tiež kľúčovú úlohu pre našich zamestnancov na celom svete. Sme globálna spoločnosť, v tímoch spolupracujeme na projektoch naprieč krajinami a zdieľame si navzájom cenné skúsenosti.

Šikovným konzultantom a technikom ponúkame stáž na zahraničných prevádzkach spoločnosti Linde, školenia v iných krajinách a služobné cesty v trvaní 3 až 6 mesiacov.


Benefity

Školenia, workshopy a vzdelávacie aktivity doma aj v zahraničí

5 dní extra dovolenky

Flexibilná pracovná doba

Home Office

Program Cafeteria

Osvedčenie na šoférovanie VZV

Firemné eventy a akcie

Multisport karta s príspevkom na šport a relax

Možnosť kariérneho rastu

Kariérne oblasti

Zamestnanci spoločnosti Linde s brožúrou o vozíkoch v zasadacej miestnosti

Obchod

Oddelenie obchodu zabezpečuje predaj a prenájom vysokozdvižných, nízkozdvižných vozíkov, prídavných zariadení a logistických riešení. Poskytuje zákazníkom aj ďalšie služby, ktoré s predajom súvisia, napríklad rôzne spôsoby financovania, optimalizácie flotily vozíkov, tvorba logistických štúdií, atď.
Samostatné oddelenie OIA tvorí tím pracovníkov podieľajúcich sa na službách pre zákazníkov zahŕňajúcich dodávky regálových, policových a skladovacích systémov a príslušenstva na mieru, ďalej ne-Linde strojov a prostriedkov pre automatizáciu a robotizáciu skladových činností.

Zamestnanec servisného oddelenia spoločnosti Linde pri vozíku

Servis

S cieľom pomôcť našim zákazníkom, aby dosahovali čo najlepšie výsledky, neponúkame len výrobky, ktoré sú pre nich najvhodnejšie, ale ponúkame aj komplexný servisný balík – od servisu a opráv až po prenájom vozíkov, ako aj školiace kurzy pre obsluhu. Oddelenie servisu je zodpovedné za plánovanie, riadenie a realizáciu týchto ponúk.

Zamestnanec spoločnosti Linde pri rozhovore s kolegom

Marketing a komunikácia

Oddelenie marketingu a komunikácie je hlasom spoločnosti. Rozsah zodpovednosti nezahŕňa len tlačové správy, internetové stránky a mediálne podujatia, ale aj komunikáciu v rámci spoločnosti. Spolu s oddelením servisu a obchodu plánuje toto oddelenie marketingové iniciatívy s cieľom spostredkovať naše nadšenie pre spoločnosť a jej výrobky okolitému svetu.

Zamestnankyne spoločnosti Linde pri rozhovore

Ľudské zdroje

Náš úspech je založený na zamestnancoch, ktorí z profesionálneho aj osobného hľadiska spĺňajú požiadavky spoločnosti Linde. Úlohou oddelenia ľudských zdrojov nie je len nábor zamestnancov: Naši kolegovia z ľudských zdrojov vo svojej každodennej práci poskytujú zamestnancom podporu z personálneho hľadiska aj z hľadiska rozvoja a kontroly.

Zamestnanci spoločnosti Linde pri kontrole prevádzky

Zdravie, bezpečnosť a životné prostredie (HSE)

Veľkú pozornosť venujeme udržateľnej práci a riadeniu. Oddelenie BOZP zaisťuje, aby boli dodržiavané pracovné podmienky, ochrana zdravia pri práci a ochrana životného prostredia. Spoločnost Linde garantuje udržateľnú logistiku, efektívne a bezpečné výrobky a riešenia, ako aj pracovné prostredie priaznivé pre zamestnancov. Úlohy oddelenia BOZP zahŕňajú prípravu právnych informácií a usmernení týkajúcich sa bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci. Oddelenie BOZP je navyše zodpovedné za manažovanie udržateľnosti v spoločnosti Linde, keďže chceme pokračovať na ceste zodpovedného riadenia spoločnosti. Na dosiahnutie tohto cieľa v našich prevádzkach pracuje oddelenia BOZP v súlade s medzinárodne uznávanými a spoľahlivými systémami riadenia.

Stretnutie zamestnancov spoločnosti Linde

Financie a kontrola

Oddelenie financií a kontroly je zodpovedné za plánovanie rozpočtu, účtovné závierky, ako aj za všeobecné finančné výkazníctvo. Úsek kontroly navyše riadi efektívnosť nákladov, ziskovosť a likviditu spoločnosti Linde. Na zaistenie efektívneho riadenia a kontroly celej spoločnosti poskytuje toto oddelenie aj poradenstvo a podporu riadenia.

Zamestnankyňa spoločnosti Linde s ťahačom v prevádzke

Logistika

Oddelenie logistiky zabezpečuje, aby sa každý materiál dostal na správne miesto, v správnom čase a v správnom množstve. Na zaistenie toho, aby sa plnili dodacie lehoty, oddelenie logistiky úzko spolupracuje s obchodným a výrobným oddelením pri vypracovaní presného plánu dodávok, ktorý sa každodenne aktualizuje.

Zamestnankyňa spoločnosti Linde s počítačom na recepcii

Administratíva

Bez ohľadu na to, či zamestnanci tohto oddelenia rezervujú lety alebo koordinujú stretnutia, v každom prípade zabezpečujú, aby všetky pracovné procesy prebiehali hladko, a predstavujú preto pilier spoločnosti. Vďaka tomu je neustále sledovaná produktivita a efektívnosť.

Pozrite si ako vyzerá deň nášho servisného technika

Ako sa prihlásiť

Náhľad videa o hodnotách skupiny KION

Ako sa prihlásiť

Zaujala vás niektorá pracovná pozícia? Pridajte sa do tímu v stabilnej medzinárodnej firme. Vyplňte formulár pri voľnej pracovnej pozícii a my sa vám radi ozveme späť.

Ak ste nenašli pozíciu pre vás, ozvite sa nám cez tento formulár. Bez ohľadu na voľné pozície stále hľadáme členov tímu, ktorí nám pomôžu v intralogistike a servise pre našich klientov.


Naši zamestnanci

Juraj Kebísek

Juraj Kebísek

„Sme fakt dobrá partia!

S kolegovcami sa mi nielen dobre robí, ale sú to aj fakt fajn ľudia. Pomáhame si, smejeme sa a občas si povymieňame koláče z domu.”

Adrián Zavadinka

Adrián Závadinka

“Páči sa mi, že sa viem posúvať.

Síce som nedávno skončil školu, no chcem sa učiť ďalej. V Linde je kopec možností, ktoré je škoda nevyužiť. V ponuke máme rôzne zaujímavé kurzy, ktoré mi pomôžu v kariérnom raste.“

Peter Šedivý

Peter Šedivý

"Baví ma pracovať s najmodernejšími technológiami.

Vozíky Linde patria technickým vybavením k najlepším na svete. Baví ma pracovať s najnovšími vychytávkami a testovať novinky, ktoré ešte nie sú bežne dostupné na trhu.”

Kontakt

Máte nejaké otázky o kariére v spoločnosti Linde?

Skontaktujte sa s nami pomocou nižšie uvedeného formulára. Ak potrebujete viac informácií ku konkrétnej pozícii, obráťte sa priamo na kontaktnú osobu v príslušnom zozname. Budeme vás kontaktovať čo najskôr.

Ku kontaktnému formuláru