Váš prehliadač je zastaralý. Prosím použite iný prehliadač aby ste mohli plnohodnotne používať naše web stránky.

Systém Linde Safety Guard v spoločnosti Smurfit Kappa LethoPac

V akcii na zvýšenie bezpečnosti
Systém Safety Guard od spoločnosti Linde Material Handling v spoločnosti Smurfit Kappa LithoPac

Smurfit Kappa

  • Založená: 1934
  • Zamestnanci: 46 000
  • Obrat: 8,5 miliardy

Spoločnosť Smurfit Kappa je jedným z popredných svetových výrobcov obalov na báze papiera. Spoločnosť ročne vyrobí 11,7 miliardy štvorcových metrov obalov. Spoločnosť Smurfit Kappa LethoPac so sídlom v Nybro sa špecializuje na obaly z vlnitého papiera s ofsetovou potlačou.

V spoločnosti Smurfit Kappa LithoPac so sídlom v Nybro má bezpečnosť najvyššiu prioritu. Asistenčný systém Linde Safety Guardzaručuje vysoké štandardy ochrany, na ktoré je spoločnosť stále hrdá.

Tam, kde ľudia pracujú s vysokozdvižnými vozíkmi vo vysokom tempe, je bezpečnosť mimoriadne dôležitá. S cieľom zabrániť nehodám sú všetci zamestnanci a vysokozdvižné vozíky spoločnosti Smurfit Kappa LithoPac vybavené od roku 2021 systémom Linde Safety Guard.

Systém Linde Safety Guard rozpozná riziká a varuje vodičov vozíka a chodcov, aby mohli včas zareagovať.

V spoločnosti Smurfit Kappa LithoPac bol celý systém prispôsobený špecifickým požiadavkám podniku. Toto individuálne prispôsobenie sa dá jednoducho vykonať konfiguráciou rôznych modelov.

„Do systému Linde Safety Guard chceme doplniť projekčné body, aby mohol premietať varovný znak na podlahu v oblastiach, kde by sa mohla križovať dráha vozíkov s chodcami,“ hovorí Ulf Sigfridsson, vedúci nákupu v spoločnosti Smurfit Kappa LithoPac.

Systém Safety Guard od spoločnosti Linde Material Handling v spoločnosti Smurfit Kappa LithoPac so sídlom vo Švédsku