Váš prehliadač je zastaralý. Prosím použite iný prehliadač aby ste mohli plnohodnotne používať naše web stránky.
vozík so spaľovacím motorom nakladá iný vozík
Reportáže, správy, trendy a témy

Magazín

Prípadové štúdie zákazníkov

Nevyzerá dobre len na papieri

Najvyšší level náročnosti, to je papierenský priemysel: U výrobcu papiera Smurfit Kappa Wrexen Paper & Board pracujú protizávažové vysokozdvižné vozíky Linde takmer nonstop pri maximálnej záťaži – deň aj noc, v horúčave aj v krutej zime. Extrémny scenár, v ktorom mohol nový výkonný dieselový vozík Linde H50 ukázať, čo dokáže, ešte pred svojím uvedením na trh.

Zistiť viac

Prvý svojho druhu

Deň čo deň sa v spoločnosti Westfälischen Drahtindustrie v meste Hamm (Nemecko) manipuluje s obrovským množstvom materiálu. Prostredníctvom skúšobného vozíka E30 od spoločnosti Linde spoločnosť prvýkrát použila elektrický vysokozdvižný vozík – a bola nadšená.

Zistiť viac

Osviežujúci výkon

To najlepšie z dvoch svetov – pre to najlepšie z prírody: Toto je najlepší spôsob, akým sa dá čo najvýstižnejšie opísať testovacia jazda nového vozíka X35 od spoločnosti Linde v spoločnosti Ensinger Mineral-Heilquellen. Nová výkonnostná trieda elektrických vysokozdvižných vozíkov presvedčila vedúcich pracovníkov osvedčenej značky minerálnych vôd nielen z hľadiska udržateľnosti, ale aj svojou vynikajúcou výkonnosťou.

Zistiť viac

Dvaja pomocníci na plné obrátky

Dva stohovacie robotické vozíky L-MATIC od spoločnosti Linde jazdia svoje okruhy medzi skladom a expedíciou u rakúskeho špecialistu na sanitárnu techniku HOLTER. Ich ľudskí kolegovia a kolegyne sa zatiaľ v plnej miere sústreďujú na svoju vlastnú prácu: na vychystávanie .

Zistiť viac

„Jedným slovom: úžasný!“

Odborný novinár a renomovaný odborník na vysokozdvižné vozíky Theo Egberts podrobil dieselový vysokozdvižný vozík H25 a elektrický vysokozdvižný vozík X25 od spoločnosti Linde Material Handling dôkladnému testu. Výsledok: Obidva modely dosahujú historické výkonnostné rekordy, a stanovujú tak novú latku pre svoje triedy nosnosti.

Zistiť viac

Vlastnosti

50 rokov elektrických vysokozdvižných vozíkov od spoločnosti Linde

Spoločnosť Linde Material Handling oslavuje 50 rokov elektrických vysokozdvižných vozíkov a ukazuje, čo môže líder na trhu v tomto segmente ponúknuť do budúcnosti.

Learn more