sipka

Slovenská republika

 

Linde Material Handling Slovenská republika s.r.o.

Našou prácou sa usilujeme udržať  svet stále v pohybe!

Spoločnosť Linde Material Handling cíti spoločenskú zodpovednosť a vynakladá maximálne úsilie na udržanie hospodárstva a obchodu. V tejto zložitej situácii sa snažíme zabezpečiť, aby naši partneri mohli bez problémov pracovať – tak ako je to možné v súvislosti s oficiálnymi obmedzeniami.  Naše tímy v oblasti servisu, predaja a prenájmu manipulačnej techniky sú Vám stále k dispozícii a nepretržite vybavujeme objednávky od našich zákazníkov.

Zároveň však kladieme veľký dôraz na prijímanie preventívnych opatrení na zastavenie šírenia koronavírusu. Obmedzujeme osobné stretnutia, komunikujeme cez elektronické médiá, všetci naši zamestnanci sú vybavení ochrannými prostriedkami a poučení o preventívnych opatreniach.

Spolu to zvládneme!

 


Vážený obchodný partner,

v súvislosti so šírením ochorenia koronavírusu COVID-19 prijala naša spoločnosť preventívne opatrenia a rozhodli sme sa od 16.3.2020 obmedziť osobné návštevy v našej spoločnosti – tak v  centrále v Trenčíne ako aj vo všetkých regionálnych pobočkách – t.j. Bratislava, Trnava, Spišská Nová Ves.
Osobné návštevy budú možné len po vzájomnom dohovore s kontaktnou osobou z našej spoločnosti, za dodržania všetkých ďalších preventívnych opatrení – zmeranie teploty pri vstupe, ochranné rúško.
Naši zamestnanci Vám však naďalej zostávajú k dispozícii , na komunikáciu využite prosím elektronické komunikačné kanály .


Spoločnosť Linde Material Handling Slovenská republika s.r.o. patrí medzi popredných dodávateľov manipulačnej techniky a na slovenskom trhu je značka vozíkov Linde symbolom kvality, spoľahlivosti a moderného dizajnu. Spomenuté parametre sú výsledkom teamovej práce odborníkov vo výrobných závodoch a v neposlednom rade i zhodnotením investícií, ktoré každoročne smerujú do oblasti výskumu a vývoja najmodernejších technológii.

Vyberte si z našej širokej ponuky a dajte nám možnosť presvedčiť Vás o našej kvalite!

Váš spoľahlivý a silný partner

 

 

Údaje označené hviezdičkou sú povinné.

Vychystávací vozík

Kontaktujte technickú podporu v Linde MH SR s.r.o., Trenčín

Kontaktné informácie

Ochrana proti spamu. Koľko je 2 plus 2?