sipka

Slovenská republika

 

Linde Material Handling Slovenská republika s.r.o.

Vážený obchodný partner,

v súvislosti so šírením ochorenia koronavírusu COVID-19 prijala naša spoločnosť preventívne opatrenia a rozhodli sme sa od 16.3.2020 obmedziť osobné návštevy v našej spoločnosti – tak v  centrále v Trenčíne ako aj vo všetkých regionálnych pobočkách – t.j. Bratislava, Trnava, Spišská Nová Ves.
Osobné návštevy budú možné len po vzájomnom dohovore s kontaktnou osobou z našej spoločnosti, za dodržania všetkých ďalších preventívnych opatrení – zmeranie teploty pri vstupe, ochranné rúško.
Naši zamestnanci Vám však naďalej zostávajú k dispozícii , na komunikáciu využite prosím elektronické komunikačné kanály .


Spoločnosť Linde Material Handling Slovenská republika s.r.o. patrí medzi popredných dodávateľov manipulačnej techniky a na slovenskom trhu je značka vozíkov Linde symbolom kvality, spoľahlivosti a moderného dizajnu. Spomenuté parametre sú výsledkom teamovej práce odborníkov vo výrobných závodoch a v neposlednom rade i zhodnotením investícií, ktoré každoročne smerujú do oblasti výskumu a vývoja najmodernejších technológii.

Vyberte si z našej širokej ponuky a dajte nám možnosť presvedčiť Vás o našej kvalite!

Váš spoľahlivý a silný partner